Referencje

Nasi zadowoleni Klienci

Joanna (źródło: Google Maps)

Współpracę z firmą QRTYNA4U zaczęłam od listopada 2017 roku i kontynuuję do dzisiaj maj 2018 r. Po kolei mam wykonywane prace związane z zamontowaniem elektrycznych rolet zewnętrznych, wewnątrz na wszystkich oknach plis, a na sam koniec moskitier, również na nietypowych oknach. Właściciele firmy są bardzo sympatycznymi, miłymi i pomocnymi ludźmi, oby wszystkie firmy tak szanowały klienta. Polecam QRTYNA4U.

Gosia (źródło: Google Maps)

Bardzo mila obsługa, rolety rzymskie wykonane bardzo ładnie, sprawny montaż, szybka realizacja. Jestem zadowolona, polecam.

Małgorzata (źródło: Google Maps)

Bardzo miła obsługa, rolety i plisy wykonane bardzo ładnie, sprawny montaż, polecam!

Magdalena (źródło: Google Maps)

Profesjonalna obsługa i wykonanie, panowie bardzo dobrze doradzają. Realizacja błyskawiczna. Polecam wszystkim.

Małgorzata (źródło: Google Maps)

Miła, fachowa obsługa, umiejętność doradzenia odpowiedniego produktu. Montaż sprawny, termin dostosowany do klienta. Szeroki wybór produktów.

Krzysiek (źródło: Google Maps)

Zdecydowałem się na tą firmę z kilku powodów – mają naprawdę bardzo duży wybór materiałów w porównaniu z konkurencją. Pan, który montował rolety był niesamowicie dyspozycyjny, przyjechał na pomiar po godzinach – dostosował się do nas, a co najważniejsze nie czekaliśmy długo na realizację zamówienia. Wiem, bo wcześniej trochę podzwoniłem, zorientowałem się również w cenach i dlatego też padło na tą firmę. Jednym słowem przystępnie, szybko, fachowo i miło. Zadowoleni klienci z Bandurskiego.
Przewiń do góry
Facebook
Facebook
Instagram