Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane to elegancka przysłona okienna, dzięki lekkości i stylowi dobrze komponuje się z nowoczesnym i stylowym wnętrzem. Estetyka żaluzji drewnianych zapewnia niepowtarzalność każdego domu.

 

Eleganckie elementy wykończenia sprawiają, że produkt ten znajduje uznanie u najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo wykonanie żaluzji ze specjalnego gatunku drewna (lipa syberyjska) wzmacnia jej atuty estetyczne oraz wytrzymałość na otaczające warunki.

Dużą zaletą żaluzji drewnianych jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku oraz ilości wpadającego światła. Doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni, np. całej wnęki okiennej czy przeszklonych ścian. Dostępne są w szerokości lameli 25 i 50mm.

W ofercie posiadamy również żaluzje bambusowe produkowane poprzez połączenie wąskich listewek naturalnego bambusa. Charakteryzują się one oryginalnym wyglądem i podwyższoną odpornością na wilgoć. Zaletą żaluzji bambusowych jest niewątpliwie również ich cieńsza struktura, dzięki której po podniesieniu składa się w znacznie mniejszy pakiet.

Żaluzje drewniane 25mm
Najczęściej montowane są bezpośrednio w świetle szyby lub przykręcane do ramy okna. W standardzie wyposażone są w prowadzenie boczne, które powoduje, że żaluzja utrzymuje się wzdłuż linii okna. Żaluzje drewniane 25mm podnoszone i opuszczane są za pomocą sznurka, natomiast kąt pochylenia lameli sterowany jest eleganckim pokrętłem.

 

.Żaluzje drewniane 50mm – montaż głównie do ściany nad oknem lub do sufitu w zależności od możliwości otwarcia okna. W standardzie występują z drabinką taśmową, która stanowi dodatkowy element dekoracyjny. Za dopłatą istnieje jednak możliwość zastosowania obsługi koralikiem. Idealna i bardzo stylowa przysłona dużych powierzchni przeszklonych.