Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe

Produkt jest obecny w naszych domach od wielu lat. Choć ich popularność w ostatnich latach nieco spadła wciąż znajdują uznanie wśród zadowolonych klientów. Duży wybór kolorów oraz prostota obsługi nadal zjednuje im zainteresowanie nowej rzeszy mieszkańców. Produkt ten umożliwia precyzyjną regulację stopnia oświetlenia oraz równoczesnego ukrycia wnętrza przed ciekawskimi spojrzeniami bez całkowitego ograniczania dostępu dziennego światła. Zapewnia skuteczną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń.

Dobrze dobrane do wnętrza stanowią zarazem praktyczną i efektowną ozdobę. Miłośnicy kotów nie muszą pozbawiać się możliwości posiadania żaluzji, dzięki możliwości zastosowania linki stalowej jako prowadzenia bocznego. Żaluzje aluminiowe są systemem trwałym, dlatego przy normalnym użytkowaniu może posłużyć nawet kilkanaście lat.


Żaluzje o szerokościach lamela 16mm i 25mm

Możemy zamówić w systemie standard, bądź w wersji estetyczniejszej lecz nieco droższej – Venus.

Produkt ten w standardzie składa się z aluminiowej kasety oraz poziomych lameli zasłaniających pomieszczenie przed promieniami słonecznymi. Sterowanie odbywa się za pomocą plastikowego pokrętła oraz sznurka do podciągania żaluzji.

Produkt przystosowany do montażu do skrzydła okiennego bądź w świetle szyby. Aby żaluzja nie odstawała od okna można w niej zastosować prowadzenie boczne bądź zaczep dolny.

Kolorystyka jest bogata, zawiera kolory klasyczne, drewnopodobne oraz lamele perforowane. Żaluzje perforowane pozwalają za dnia zobaczyć co dzieje się na zewnątrz wieczorem efekt działa odwrotnie.


System DARK

Natomiast ciekawą i godną uwagi nowością jest możliwość zamówienia żaluzji Venus 25mm w opcji DARK, która polega na odpowiednim zajściu lameli tak, żeby zasłonić otwory w płatkach dzięki czemu możemy uzyskać efekt Black-Out, dotychczas niedostępny w żaluzjach.


Żaluzje aluminiowe 50mm

Szczególnie dobrze spełniają swoją funkcję w pomieszczeniach, które mają do przesłonięcia duże, szerokie okna bądź kilka małych ale otwieranych łącznie. Żaluzje montuje się głównie do sufitu wnęki okiennej bądź do ściany przed wnęką. W standardzie sterowanie odbywa się za pomocą dwóch, niezależnych sznurków – jeden do podnoszenia/opuszczania żaluzji a drugi do regulacji kąta padania światła. Za dopłatą można jednak zamówić estetyczny system koralikowy.

System charakteryzuje się lekką wagą co pozwala na wykonanie żaluzji dużych gabarytów – nawet szer.390 x wys.360cm.


Żaluzje aluminiowe – realizacje


Przewiń do góry
Facebook
Facebook
Instagram