Rolety materiałowe

To produkt uniwersalny i zarazem finansowo ekonomiczny. Od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów i wciąż są jednym z często wybieranych typów osłon okiennych. Wykonane z jednolitego materiału są produktem ponadczasowym, stosowanym głównie do zaciemnienia pomieszczenia w słoneczne dni. Łagodne profile kaset, dostępne również w aluminium potrafią spełnić wymagania estetyczne nawet najbardziej wyszukanego wnętrza. Różnorodność kolorów i struktur tkanin w ofercie naszej firmy pozwoli Państwu na dobranie odpowiedniej kolorystyki do zastosowanego wystroju pomieszczenia. Mamy do zaoferowania duży wybór materiałów gładkich, deseniowych, transparentnych jak również typu black-out (podgumowanych bądź odbijających promienie słoneczne).

Rodzaje montażu rolety materiałowych

Rolety materiałowe dają sporą dowolność w możliwościach montażowych. Dzięki różnym systemom mogą być montowane zarówno bezpośrednio przy szybie, na ramie okiennej, na ścianie bądź suficie.

Roleta materiałowa mini Dzięki lekkiej konstrukcji dobrze prezentują się na niewielkich oknach. Jest to opcja trwała, estetyczna i w przystępnej cenie. Z uwagi na to, iż jest to system wolnowiszący istnieje możliwość opcjonalnego prowadzenia żyłkowego bądź zastosowania rzepu lub magnesu. Roleta mini montowana jest na skrzydło okienne za pomocą wkrętów, taśmy dwustronnej lub bezinwazyjnych przyklejanych albo nakładanych uchwytów.

 

 

Roleta materiałowa mini Roleta materiałowa mini

Systemy w kasetach:

Roleta w kasecie system 5System 5 – jest to dość często wybierana przez klientów opcja, w której tkanina przesuwana jest blisko szyby. A dzięki niewielkiej, owalnej kasecie oraz płaskim prowadnicom przylega estetycznie do okna tworząc z nim jedną całość. Kaseta chroni materiał przed zabrudzeniami oraz nadaje całej rolecie estetycznego wyglądu i lepszej funkcjonalności. System ten pasuje zarówno do okien PCV, aluminiowych jak i drewnianych. Dostępny w wielu odcieniach kolorystycznych, w tym również kolorach drewnopodobnych, dobrze komponuje się z okleinami stosowanymi przy produkcji okien.
Roletę można zarówno przykręcić jak i przykleić za pomocą dodatkowego dystansu z taśmy piankowej zapewniając sobie tym samym bezinwazyjny montaż.Roleta w kasecie system 5

Roleta w kasecie system 5+System 5+ to połączenie owalnej kasety z możliwością zachowania całości światła wpadającego z zewnątrz dzięki zastosowaniu prowadnic przestrzennych. Kaseta i prowadnice wykonane z PVC bądź aluminium występują również w kolorystyce drewnopodobnej. Dlatego estetyczny wygląd oraz wygoda przy myciu okna to główne zalety tego systemu. Montaż całkowicie klejony dzięki czemu unikamy niszczenia ram okiennych.

 

Roleta w kasecie system 5+ Roleta w kasecie system 5+

.

Roleta w kasecie system 3System 3 estetyczny, ścięty u góry kształt zapewnia wygodę mycia jak również wizualną delikatność obudowy. Przestrzenne prowadnice zapewniają pełny dostęp światła dziennego. System dostępny w aluminium lub PVC w kolorach standardowych (biały, brąz) jak również w podstawowych kolorach drewnopodobnych (złoty dąb i orzech). Montaż całkowicie bezinwazyjny – klejony.

Roleta w kasecie system 3

.

.

.

.

.

.

.

.

Roleta tradycyjna system wolnowiszący

Roleta tradycyjna to system wolnowiszący, montowany do sufitu wnęki okiennej bądź do ściany przed wnęką. Pozwala to na szerokie zastosowanie w wielu niestandardowych oknach. System stosowany głównie do zasłaniania większych powierzchni.
W tym rozwiązaniu jest możliwość zastosowania osłonki nad tkaniną która chroni przed kurzem.

Roleta tradycyjna system wolnowiszący