Rolety materiałowe

Rolety materiałowe

Są produktem uniwersalnym i zarazem finansowo ekonomicznym. Od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów przyzwyczajonych do ich funkcjonalności. Wykonane z jednolitego materiału są produktem ponadczasowym, stosowanym głównie do zaciemnienia pomieszczenia w słoneczne dni.

Różnorodność kolorów i struktur tkanin w ofercie naszej firmy pozwoli Państwu na dobranie odpowiedniej kolorystyki do zastosowanego wystroju pomieszczenia. Mamy do zaoferowania duży wybór materiałów gładkich, deseniowych, transparentnych jak również typu black-out (podgumowanych bądź odbijających promienie słoneczne).


Systemy rolet materiałowych

Rolety materiałowe dają sporą dowolność w możliwościach montażowych. Dzięki różnym systemom mogą być montowane zarówno bezpośrednio przy szybie, na ramie okiennej, na ścianie bądź suficie.


Systemy w kasetach

System 3

Estetyczny, ścięty u góry kształt zapewnia wygodę mycia jak również wizualną delikatność obudowy. Przestrzenne prowadnice zapewniają pełny dostęp światła dziennego. System dostępny w aluminium lub PVC w kolorach standardowych (biały, brąz) jak również w podstawowych kolorach drewnopodobnych (złoty dąb i orzech). Montaż całkowicie bezinwazyjny – klejony.


Rolety wolnowiszące

Luisa

To estetyczne i ekonomiczne rozwiązanie przy dużych wnękach okiennych. Maksymalna szerokość rolety to aż 2,6m a maksymalna wysokość może wynieść nawet 2,5m. Kasetę rolety mocuje się do sufitu bądź ściany przed wnęką a za dodatkową opłatą można zamówić również prowadnice boczne, co wyróżnia ten produkt na tle innych przysłon do wnęk okiennych. Występuje zarówno w wersji materiałowej jak i Dzień-noc.

Roleta tradycyjna

To system wolnowiszący, montowany do sufitu wnęki okiennej bądź do ściany przed wnęką. Pozwala to na szerokie zastosowanie w wielu niestandardowych oknach. System stosowany głównie do zasłaniania większych powierzchni. W tym rozwiązaniu jest możliwość zastosowania osłonki górnej, która chroni tkaninę przed osiadającym z powietrza kurzem.


Rolety materiałowe – realizacje


Przewiń do góry
Facebook
Facebook
Instagram