Rolety materiałowe

Są produktem uniwersalnym i zarazem finansowo ekonomicznym. Od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów przyzwyczajonych do ich funkcjonalności. Wykonane z jednolitego materiału są produktem ponadczasowym, stosowanym głównie do zaciemnienia pomieszczenia w słoneczne dni. Różnorodność kolorów i struktur tkanin w ofercie naszej firmy pozwoli Państwu na dobranie odpowiedniej kolorystyki do zastosowanego wystroju pomieszczenia. Mamy do zaoferowania duży wybór materiałów gładkich, deseniowych, transparentnych jak również typu black-out (podgumowanych bądź odbijających promienie słoneczne).

 

Systemy rolet materiałowych

Rolety materiałowe dają sporą dowolność w możliwościach montażowych. Dzięki różnym systemom mogą być montowane zarówno bezpośrednio przy szybie, na ramie okiennej, na ścianie bądź suficie.

 

Systemy w kasetach:

 

Roleta w kasecie system 5System 5 jest to dość często wybierana przez klientów opcja, w której tkanina przesuwana jest blisko szyby. A dzięki niewielkiej, owalnej kasecie oraz płaskim prowadnicom przylega estetycznie do okna tworząc z nim jedną całość. Kaseta chroni materiał przed zabrudzeniami oraz nadaje całej rolecie estetycznego wyglądu i lepszej funkcjonalności. System ten pasuje zarówno do okien PCV, aluminiowych jak i drewnianych. Dostępny w wielu odcieniach kolorystycznych, w tym również kolorach drewnopodobnych, dobrze komponuje się z okleinami stosowanymi przy produkcji okien. Roleta ta jest przykręcana do listwy przyszybowej.

 

System 3 estetyczny, ścięty u góry kształt zapewnia wygodę mycia jak również wizualną delikatność obudowy. Przestrzenne prowadnice zapewniają pełny dostęp światła dziennego. System dostępny w aluminium lub PVC w kolorach standardowych (biały, brąz) jak również w podstawowych kolorach drewnopodobnych (złoty dąb i orzech). Montaż całkowicie bezinwazyjny – klejony.

 

 

Rolety wolnowiszące:

 

Luisa to estetyczne i ekonomiczne rozwiązanie przy dużych wnękach okiennych. Maksymalna szerokość rolety to aż 2,6m a maksymalna wysokość może wynieść nawet 2,5m. Kasetę rolety mocuje się do sufitu bądź ściany przed wnęką a za dodatkową opłatą można zamówić również prowadnice boczne, co wyróżnia ten produkt na tle innych przysłon do wnęk okiennych. Występuje zarówno w wersji materiałowej jak i Dzień-noc.

 

 

Roleta tradycyjna system wolnowiszącyRoleta tradycyjnato system wolnowiszący, montowany do sufitu wnęki okiennej bądź do ściany przed wnęką. Pozwala to na szerokie zastosowanie w wielu niestandardowych oknach. System stosowany głównie do zasłaniania większych powierzchni. W tym rozwiązaniu jest możliwość zastosowania osłonki górnej, która chroni tkaninę przed osiadającym z powietrza kurzem.