Rolety Dzień Noc

Rolety dzień-noc

To jeden z najbardziej popularnych produktów w dziedzinie dekoracji okiennych. Czasem nazywana też zebrą lub roletą duo, zdobywa coraz większą ilość zwolenników. Posiada nowoczesną funkcję możliwości regulowania ilości dostępu światła wpadającego do wnętrza. Dlatego w zależności od potrzeb możemy całkiem zaciemnić pomieszczenie lub też wpuścić do niego jak najwięcej światła z zewnątrz. Rolety dzień-noc uszyte są z dwóch warstw materiału i przy produkcji wykorzystano naprzemienny układ tkaniny transparentnej i zaciemniającej. Z powodzeniem zastępują swą elegancją zarówno firany i zasłony jak również tradycyjne rolety materiałowe. Rolety dzień-noc to dwie funkcje w jednym produkcie – dekoracja okienna oraz osłona.
System dzień-noc, dzięki swojej innowacyjności, umożliwia nam zmianę nastroju wnętrza i jego wyglądu w dosłownie kilka chwil.

Rolety Dzień-noc możemy zastosować w kilku systemach:

Systemy w kasetach:

System 5

Jest to często wybierana przez klientów opcja, tkanina przesuwana jest blisko szyby a dzięki płaskim prowadnicom przylega do okna. System ten pasuje zarówno do okien PCV, aluminiowych jak i drewnianych. Dostępny w wielu odcieniach kolorystycznych, w tym również kolorach drewnopodobnych, dobrze komponuje się z okleinami stosowanymi przy produkcji okien.
Roletę można zarówno przykręcić i przykleić za pomocą dodatkowego dystansu z taśmy piankowej zapewniając sobie tym samym bezinwazyjny montaż.

Roleta w kasecie system 3System 3

Estetyczny, ścięty u góry kształt zapewnia wygodę mycia jak również wizualną delikatność obudowy. Przestrzenne prowadnice zapewniają pełny dostęp światła dziennego. System dostępny w aluminium lub PVC w kolorach standardowych (biały, brąz). Lub drewnopodobnych (złoty dąb i orzech). Montaż całkowicie klejony.

.

Roleta Dzień-noc tradycyjna system wolnowiszący Roleta Dzień-noc tradycyjna

To system wolnowiszący, montowany we wnęce okiennej do sufitu bądź do ściany przed wnęką. Dlatego pozwala to na szerokie zastosowanie w wielu niestandardowych oknach. System stosowany głównie do zasłaniania większych powierzchni. W naszym rozwiązaniu istnieje możliwość zastosowania osłonki nad tkaniną, która niewiele podnosi koszt rolety. Zapewnia jej ochronę przed osiadającym kurzem i tym samym szybkiemu zabrudzeniu rolety.