Pergole

Pergole

Pergola to niezwykły, innowacyjny produkt do ochrony naszego dobytku przechowywanego np. na tarasie bądź w ogrodzie restauracji przed nawet solidną ulewą i silnym wiatrem. Jest nowoczesną, nieco droższą lecz zdecydowanie skuteczniejszą pod względem wytrzymałości na trudne warunki atmosferyczne alternatywą dla markiz.

Pergola to składane bądź zwijane, obsługiwane zwykle silnikiem zadaszenie o najwyższej, 3-ciej klasie odporności wiatrowej. Dzięki temu skutecznie zapewnia pełen komfort i bezpieczeństwo. Posiada estetyczny, minimalistyczny design bez widocznych śrub i elementów mechanicznych co wyróżnia nasz produkt na tle podobnych zadaszeń innej produkcji.


Pergola PRO

Jest to zadaszenie składane segmentowo, którego wszelkie elementy łączeniowe, śruby itp. wykonane są z bardzo trwałej stali ocynkowanej. Pergole PRO można łączyć według potrzeb w większe konstrukcje. Poszycie, po zsunięciu, może być chronione przez daszek z blachy kształtowej. Gwarancja na produkt 2 lata a na tkaninę z kolekcji Dickson aż 10 lat. W ofercie do produktu dostępne są tkaniny Dickson i Recasens jak również poszycia z folii zbrojonej PVC co daje ogromną paletę wzorów i kolorów.

Do obsługi elektrycznej stosujemy bardzo dobrej jakości napędy firmy Somfy a konstrukcja dostępna jest w prawie 200 kolorach lakieru. Istnieje możliwość zastosowania oświetlenia LED na poprzeczkach. Dodatkowo, dzięki możliwości zastosowania tzw „Screen’ów” po bokach pergoli mamy możliwość zapewnienia sobie pełnej dyskrecji o dowolnej porze dnia.


Pergola EVO

Jest to produkt ze zwijanym elektrycznie poszyciem. W swojej konstrukcji posiada daszek, który chroni poszycie po jego zwinięciu. Gwarancja na produkt 2 lata a na tkaninę z kolekcji Dickson aż 10 lat. W ofercie do produktu dostępne są tkaniny Dickson i Recasens co daje dużą paletę wzorów i kolorów.

Do obsługi elektrycznej stosujemy bardzo dobrej jakości napędy firmy Somfy a konstrukcja dostępna jest w prawie 200 kolorach. W przypadku zastosowania osłon bocznych mogą być one z tkaniny stałej lub zwijane.

Przewiń do góry
Facebook
Facebook
Instagram