O firmie

Nasza firma powstała aby pomóc Ci w aranżacji Twoich okien w przysłony.

Przysłony które będą cieszyć Twoje oko i pomogą uzyskać kontrolę nad wpadającym z dworu światłem jak również zapewnieniem sobie dyskrecji.

Z naszej oferty korzystają z zadowoleniem zarówno osoby prywatne jak i firmy – miejsca z dziedziny sportu i rekreacji, dziennej opieki nad dziećmi oraz uczelnie wyższe – u nas każdy znajdzie coś dla siebie w konkurencyjnej cenie. Gdy raz skorzystasz z naszych usług nie będziesz potrzebował szukać innej firmy – wrócisz gdy znów będziesz czegoś potrzebować 🙂

Pomożemy Ci również (oczywiście w miarę naszych możliwości) z produktami konkurencji gdyby przysparzały jakichś problemów z obsługą lub sprawnym użytkowaniem.

Na pierwszym miejscu stawiamy na jakość i to zarówno w produktach, które oferujemy jak również w jakości obsługi klienta i w obsłudze po sprzedażowej.

W naszej ofercie znajdziesz m.in:
– markizy i pergole,
– rolety dzień – noc,
– rolety materiałowe,
– plisy,
– żaluzje drewniane i aluminiowe,
– moskitiery,
– rolety zewnętrzne (również na okna połaciowe firmy Velux),
– markizy przeciwsłoneczne na okna Velux i Fakro.
– oraz wiele innych produktów zapewniających cień i dyskrecję.

Posiadamy szeroki asortyment przysłon okiennych, często opartych na najnowszych rozwiązaniach technicznych zarówno jeśli chodzi o przysłony wewnętrzne, jak również od strony zewnętrznej, dzięki czemu ciepło promieni słonecznych nie ogrzeje Twoich okien i może to zapewnić Ci odczuwalny komfort. Nasz personel dołoży wszelkich starań, aby zapewnić Państwu produkt dostosowany do indywidualnych oczekiwań i dostarczyć najlepsze rozwiązanie dla Państwa potrzeb.

Wszystkie produkty, znajdujące się w naszej ofercie są funkcjonalne, przyjazne dla Klienta i posiadają 2 lata gwarancji jakości.

Naszym Klientom zapewniamy ponadto bezpłatny pomiar i doradztwo we wskazanym miejscu.

Szczegóły oferty mogą Państwo zobaczyć w salonie znajdującym się przy ulicy Ks. Warcisława I 27B (między Bankiem Getin Bank a Apteką PULS), w pobliżu Centrum Handlowego “Stara Cegielnia”.

Przed lokalem znajduje się bezpłatny parking a komunikacją miejską najlepiej dojechać do nas autobusem linii 69, którego przystanek “Łucznicza” jest vis a vis naszego biura.

ZAPRASZAMY!