O firmie

Nasza firma powstała aby pomóc Ci w aranżacji Twoich okien.

W naszej ofercie znajdziesz przysłony, które będą cieszyć Twoje oko i pomogą uzyskać kontrolę nad wpadającym z dworu światłem. Spełnią również swoje zadanie w zapewnieniu Tobie dyskrecji.

Z naszych usług korzystają :

 

 

 

W naszej ofercie znajdziesz m.in:

– markizy i pergole,
– rolety dzień – noc,
– rolety materiałowe,
– plisy,
– żaluzje drewniane i aluminiowe,
– moskitiery,
– rolety zewnętrzne (również na okna połaciowe firmy Velux),
– markizy przeciwsłoneczne na okna Velux i Fakro.
   oraz wiele innych produktów zapewniających cień i dyskrecję.

U nas każdy znajdzie coś dla siebie w konkurencyjnej cenie. Gdy raz skorzystasz z naszych usług nie będziesz potrzebował szukać innej firmy – wrócisz gdy znów będziesz czegoś potrzebować 🙂

Pomożemy Ci również (oczywiście w miarę naszych możliwości) z produktami konkurencji gdyby przysparzały jakichś problemów z obsługą lub sprawnym użytkowaniem.

Na pierwszym miejscu stawiamy na jakość i to zarówno w produktach, które oferujemy jak również w jakości obsługi klienta i w obsłudze po sprzedażowej.

 Posiadamy szeroki asortyment przysłon okiennych, często opartych na najnowszych rozwiązaniach technicznych zarówno jeśli chodzi o przysłony wewnętrzne, jak również od strony zewnętrznej, dzięki czemu ciepło promieni słonecznych nie ogrzeje Twoich okien i może to zapewnić Ci odczuwalny komfort. Nasz personel dołoży wszelkich starań, aby zapewnić Państwu produkt dostosowany do indywidualnych oczekiwań i dostarczyć najlepsze rozwiązanie dla Państwa potrzeb.

– Zapewniamy bezpłatny pomiar i doradztwo we wskazanym miejscu.
– Dajemy 2 lata gwarancji na wszystkie produkty.

Szczegóły oferty mogą Państwo zobaczyć w salonie znajdującym się przy ulicy Ks. Warcisława I 27B (między Bankiem Getin Bank a Apteką PULS), w pobliżu Centrum Handlowego “Stara Cegielnia”.

Przed lokalem znajduje się bezpłatny parking a komunikacją miejską najlepiej dojechać do nas autobusem linii 69, którego przystanek “Łucznicza” jest vis a vis naszego biura.

Zapraszamy !