Markizy tarasowe

Ciemne markizy tarasowe

Markizy tarasowe

Podstawowym zadaniem, które spełniają markizy tarasowe jest ochrona dużych powierzchni poziomych przed intensywnym promieniowaniem słonecznym, jak również drobnym deszczem. Markizy mogą być z powodzeniem stosowane nie tylko na tarasach, ale także na balkonach.

W naszej firmie mają Państwo możliwość wykonania markizy tarasowej pod wybrany przez siebie wymiar (zarówno szerokość jak i wysięg), dzięki czemu będzie ona dostosowana do indywidualnych potrzeb. Bogata kolorystyka tkanin umożliwi zaś dopasowanie markizy do elewacji budynku oraz wystroju tarasu czy balkonu.


Jasne markizy tarasowe

Informacje o markizach tarasowych

Markizy tarasowe mogą być obsługiwane z wykorzystaniem sterowania elektrycznego (klawisz, pilot) bądź ręcznie (korba). W przypadku zastosowania opcji z silnikiem radiowym dzięki automatyce pogodowej (czujnik wiatru, automatyka słoneczno-wiatrowa) możemy uzyskać dużą wygodę użytkowania na długie lata. Należy jedynie pamiętać, że kąt pochylenia markizy musi być tak ustawiony, by umożliwić wodzie swobodne spływanie – w przeciwnym razie nie należy korzystać z markizy podczas deszczu. Zalecany minimalny kąt to 14 stopni.

W naszej ofercie znajdą Państwo kilka rodzajów markiz tarasowych, a każda z nich dostępna jest w ponad stu wzorach tkanin. Lakier proszkowy użyty do konstrukcji jest odporny na działanie słońca, a tkaniny marki Dickson nie tracą koloru ani nie wydzielają zapachu po nagrzaniu.


Markizy tarasowe – realizacje


Markizy tarasowe – zalety

5 powodów dla których markizy tarasowe to dobry wybór:
1. Można je wysuwać i chować w dowolnym momencie.
2. Markizy mogą być sterowane nie tylko ręcznie, ale także automatycznie.
3. W słoneczne dni markizy korzystnie wpływają na temperaturę wewnątrz pomieszczenia.
4. Markizy chronią przed niewielkim deszczem.
5. Markizy są łatwe do zabezpieczenia na zimę.

To jednak nie wszystko! Skontaktuj się z nami – z przyjemnością opowiemy o wszystkich zaletach markiz tarasowych.

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami i zamów markizy na swój taras lub balkon!

tel. 504 977 484
info@qrtyna4u.pl

Przewiń do góry
Facebook
Facebook
Instagram